rychlá poptávka >>

Překlad životopisu a motivačního dopisu

Ucházíte se o práci v zahraničí nebo chcete získat stipendium pro studium ve Vaší oblíbené zemi? Kvalitní a dobře zpracovaný překlad životopisu a motivačního dopisu jsou Vaší vizitkou a vypovídají o Vašem přístupu k danému výběrovému řízení. Udělejte dojem nejen obsahem, ale i psaným projevem a nechte si svůj životopis a motivační dopis přeložit od rodilého mluvčího daného jazyka. Pouze pár řádků rozhodne o tom, zda dostanete šanci práci či stipendium získat. Investice do kvalitního překladu může být rozhodujícím faktorem Vašeho úspěchu a změnit Vám tak život.

Překlad motivačního dopisu - NK Translators překlady

CÍL PROFESIONÁLNÍHO PŘEKLADU

Pomůžeme Vám přesvědčit budoucího zaměstnavatele, aby Vás pozval k pracovnímu pohovoru nebo školní komisi, aby Vám udělila stipendium. V prvé řadě je samozřejmě důležitý obsah dokumentu. Pro celkově příjemné vyznění dopisu je důležité mít cit pro psané slovo v daném jazyce a vědět, jaká slova kdy použít, aby text získal určitou úroveň a zdvořilost. Jedná se o formální korespondenci, dobrá znalost formálního jazyka je proto na místě.

SESTAVENÍ CV A MOTIVAČNÍHO DOPISU V CIZÍM JAZYCE

Nechte si sestavit CV a motivační dopis na míru přímo pro Vás. Stačí jen v bodech sepsat všechny podrobnosti, které v CV nebo motivačním dopisu chcete uvést, a o zbytek se postaráme my. Motivační dopis i CV Vám napíše rodilý mluvčí daného jazyka a Vaše podklady tak budou působit opravdu profesionálním dojmem.

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV

Je důležité, aby forma a styl CV a motivačního dopisu odpovídali zvyklostem v zemi, do které se chystáte. Například u nás se běžně vyžaduje velmi stručný strukturovaný životopis, zatímco v Anglii je kladen důraz na podrobný popis dovedností, pracovních zkušeností a vykonávaných činností. Toto je také jeden z důvodu, proč doporučujeme službu sestavení životopisu a sestavení motivačního dopisu.

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás na info@nk-translators.com, nebo na telefonu 605 087 511.

Kam dál

Překlad akademické práce

Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators