rychlá poptávka >>

Překlad diplomové nebo bakalářské práce

Blíží se termín odevzdávání bakalářských či diplomových prací a nevíte si rady s překladem? Rádi Vám nabídneme naše služby pro překlad celé práce, jejích částí nebo názvu a abstraktu. Jako student automaticky obdržíte 10% slevu.

Překladatelské služby pro studenty

Překlady anotací a resumé do anglického jazyka. U překladů bakalářských a diplomových prací a jejich anotací a resumé pro studenty klademe zvláštní důraz na terminologickou správnost a dodržení zásad odborného stylu. Studentům nabízíme slevu 10 % na překlad resumé a anotací závěrečných prací.

Korektury

Často využívanou službou jsou korektury bakalářských a diplomových prací v českém jazyce. Provádíme korektury odborné, korektury gramatické správnosti nebo kompletní korektury.

Zajistíme pro Vás překlad

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators